Borr El Dokuması Halı - Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Anadolu’da 20. Yüzyılın ikinci yarısı henüz yaşanırken başlayan serüvenimiz, Avrupa ile Asya’yı birbirine bağlayan İstanbul’da devam etmektedir. Öncelikli meselemiz; bizden önceki ilk iki nesilde olduğu gibi üçüncü kuşakta da tezgahlarda üretilen koleksiyonlarımızı kişiye özel imal etmektir. Burada yola çıkış noktamız sizin estetik zevkiniz ve değerlerinizdir.

Doğada sahip olduğumuz kaynakları, ona zarar vermeden renklere, motiflere ve mükemmel bir görsele dönüştürmek ayrıcalıklı özelliğimizdir.

Hedefimiz, el dokuması halıcılığında yarım yüzyılı aşan tecrübemizi, azim ve yaratıcılığımıza katarak yarınlara aktarmaktır.

Hammaddenin temininden halının tasarımına, tezgahın başında oturan ustalardan, size sunum yapan ve sizlere teslim eden arkadaşlarımıza kadar hepimiz işinde uzman kişiler olarak özel bir ekibiz.

Borr Halı; tarihten, çeşitli kültür ve yörelerden aldığı ilhamla tasarladığı her halıda evrensele ulaşmayı amaçlamaktadır. Bu sayede firmamız hem yurtiçi hem de yurtdışında bu sektörün görünen yüzüdür.

Halılarımızı sergilemek için tasarladığımız binamızda haftanın yedi günü koleksiyonlarımızı görmeniz ve her biri hakkında bilgi almanız mümkündür.

Bir halı hakkında hayal ettiğiniz her şey, Borr Halı’da sanata dönüşür…

BİZİ TAKİP EDİN

item 1 item 2 item 3 item 4 item 1 item 2 item 3 item 4 item 1 item 2 item 3 item 4